Diagnostika

Diagnostika nevhodných potravin
Metodika: Diagnostické testy na zvýšené protilátky z kapky kapilární krve.

Pro určení individuálního stravovacícho režimu je nutné zjistit, jaké potraviny vyhodnocuje náš imunitní systém za cizorodé.
Výsledek testů na zvýšené protilátky používáme zároveň jako metodu ke zjištění primárního alergenu, který bývá skrytou příčinou mnoha autoimunitních chorob. Více informací o skryté příčině autoimunitních a některých civilizačních nemocí v článku o potravinových alergiích

Zjištění alergie na určité druhy potravin je jednou z nejdůležitějších součástí každého člověka, jemuž záleží na zdravotním stavu. Včasné odhalení potravinové alergie a následná úprava stravovacího režimu předchází řadě závažných chorob.
Součástí diagnostiky je návrh na změnu jídelníčku spolu s metodami ozdravení zatížených orgánů.

Cena testu: 2390,- Kč
Cena konzultace: 350,-/1hod Kč
Obvyklá doba/cena trvání testu s konzultací: 1 hodina/2740,-Kč

Určení příčiny nemoci bývá u každého jednotlivce individuální. Sehrává zde roli mnoho faktorů - psychický stav člověka, stravovací režim, vnější prostředí, zátěž mikroorganismy, prodělané léčby(cytostatika, antibiotika), individuální dispozice.
Proto při konzultaci beru na zřetel širokou škálu souvislostí a snažím se najít konkrétní příičinu potíží každého člověka. Stejně tak návrh terapie vychází vždy z individuálních potřeb a možností nemocného.

Objednávky testů a konzultací:
Tel: +420 777 340 111
Emailu: urbanek@revolucni-vyziva.czKomentáře k článku
Notice: Use of undefined constant nadpis - assumed 'nadpis' in /var/www/clients/client1/web32/web/index.php on line 117
Diagnostika