Cyklus přednášek - detoxikace a ozdravení

„Většina lidí v západní civilizaci umírá předčasně a trpí ve svém životě neduhy na těle i na duši, které jsou výslednicí způsobů života. Povíme si, jak můžeme svůj život prodloužit a tělo uzdravit od nemocí, svou mysl uklidnit a nalézt spojení s vlastní podstatou.“

1. Zbavte tělo jedů – prodlužte si život - Detoxikační metody, které zachraňují životy, když už nevíme kudy kam.
2. Urinoterapie – léčba močí a jiné autopatické metody, aneb lék je v nás.
3. Dech a trávení – zjistěte jak vědomě používat základní životní funkce, které ovlivňují celý náš život.
4. Čakry a energetické tělo – kdo skutečně jsme, aneb pohled za hranice našeho vědomí.
5. Nalaďte se na frekvenci vlastní podstaty - dech jako prostředek spojení ducha s tělem, aneb jak nasávat impulsy vlastní podstaty.

1. Přednáška: Zbavte tělo jedů – prodlužte si život - Detoxikační metody, které zachraňují životy, když už nevíme kudy kam.
Tradiční i netradiční detoxikační metody, které čistí a ozdravují tělesné a duševní funkce. Zbavte se nemocí pomocí detoxikace. Začněme mít své tělo rádi. Zdraví je to, na čem lidem záleží, ale pramálo z nás skutečně ví jak svému zdraví prospět. Klystýr, klyzma. Hladovka. Breussova metoda + léčba vodou. Jaterní očista. Šankhaprakšálana Dýchání. Dýchací trenažéry. Urinoterapie – léčba močí a jiné autopatické metody, aneb lék je v nás. Kontroverzní metody léčby onemocnění. Jak a proč fungují. Kde je lze použít. Proč se na ně zapomnělo. Jak nás naše předsudky limitují a proč nám stále medicína tají mnohá fakta?! Uzdravte i těžko léčitelné nemoci.

2. Přednáška: Dech a trávení
Zjistěte jak vědomě používat základní životní funkce, které ovlivňují celý náš život. Drtivá většina z nás neumí dýchat. Objevte kouzlo svého dechu a rytmus vlastního srdce. Jak dech ovlivňuje trávení. Harmonizujte si krevní tlak, zvyšte výkon, stabilizujte hladinu krevního cukru, zlepšete trávení, snižte tepovou frekvenci, zlepšete koncentraci. Zajistěte si spokojenost tím, že se naučíte používat základní funkci svého organismu.

3. Přednáška: Čakry a energetické tělo
Kdo skutečně jsme, aneb pohled za hranice našeho vědomí. Žádné esoterické fráze, ale přísně exaktní pohled na energetický systém člověka. Objevte skryté možnosti vlastního vědomí a co vlastně vědomí je. Jak jsou jednotlivá centra spojena s naším tělem, jak je můžeme vědomě ovlivňovat a jak působí.

4. Přednáška: Nalaďte se na frekvenci vlastní podstaty
Dech jako prostředek spojení ducha s tělem, aneb jak nasávat impulsy vlastní podstaty. Princip dýchání nejen, že oživuje tělo a dodává mu potřebnou energii, ale spojuje jednotlivé vrstvy našeho vědomí v jeden celek. Je-li mělký náš dech, je takový celý náš život. Najděte v sobě odvahu přijmout svou podstatu a naučte se ji vnímat.

Lektor: Jan Urbánek – kouč, spisovatel, výživový poradce, poradce v oblasti osobní rozvoje
Doba trvání: 4 hodiny v případě pořádání celého cyklu přednášek v jednom termínu.
V případě jednotlivých přednášek 80min/1 přednáška.
Cena za osobu: 90,-Kč (pro veřejnost)
Cena za osobu: 60,-Kč (pro školy)
Při objednávce celého cyklu přednášek platí cena 300,- Kč/1osoba(pro veřejnost) a 200,-Kč/1 osoba(pro školy).
Pro objednávku přednášky nás kontaktujte na urbanek@spiritualita-uspechu.cz nebo telefonicky: +420 777 340 111Komentáře k článku
Notice: Use of undefined constant nadpis - assumed 'nadpis' in /var/www/clients/client1/web32/web/index.php on line 117
Cyklus přednášek - detoxikace a ozdravení